40
24.11.2020
"Hiçbir Şey Olmasa Bile Kesin Bir Şey Oldu": ATV Haber Muhalefete Başladı
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   mrlawyerkk
   Tahmin etmesi pek güç değildi ama şaşırtmadı değil. Albayrak Grubu'nun ATV Haber'i Berat Albayrak'ın istifasından sonra muhalefet kokan haberlere başladı. Dün Süleyman Soylu'nun kadın cinayetlerine karşı 'Ayıp ya hu!' çıkışı eleştirel bir dille haber yapıldı. Spiker, haber sonrası 'Kendinize gelin demek kolay elbette' yorumunda bulundu. Akabinde kadın cinayetleri üzerine birkaç çıkış daha yapıldı. Dediğim gibi bu tavrı bekliyorduk ama medyanın bu denli holiganlaşması, taraf olması her ne kadar örneklerine sürekli maruz kalıyor olsak da hala şaşırtıyor.
    monaiman
    Filler tepişirken çimenler ezilmese bari.
     cinayetvaraga
     it iti ısırmaz. rahat olun.
      mehmet_08
      Atv nin sahibi berat albayrak'ın babası. Berat albayrak la tayyibin arası bozulunca oldu bu. Resmen devleti aileler yönetiyor. Kayınpeder damat çekişmesi. Azerbaycan gibi oluyoz git gide
       sedefartuny
       Vay vay vay. Bu gözler bunlarıda mı görecekti? Ah canım ülkem. Ring meydanına döndü her yer. Atv'nin görüntüsü Halk Tv gibi çamur olursa hiç şaşırmayacağım. Artırıyorum kapatılırsa da asla şaşırmayacağım. Şaşırmayacağım kendime söz veriyorum.
        talihsizinteki
        yav haber bültenlerinin illa yandaş ya da muhalif bi tutum mu sergilemesi gerekiyo haberini ver sktir git iyi mi kötü mü olduğuna ben karar veriyim niye yorum katıyosun amk hükümeti desteklemek için saçma salak haberler yapınca kızıyoduk şimdi aa doğru yolu bulmuşlar diyen çıkmaz inşallah .d
         bendemistimama
         Unutmayin Her canavar eninde sonunda onu olusturani yer
          nediobuoc
          Kanalın sahipleri aynı eşyanın laciverti olduğu için dostta olsalar düşmanda olsalar Türkiye Kupası maçları dışında Atv ve yan kanallarını açmam bulunduğum ortamda açan olursa laf ederim
           okadin
           Bu manipülasyonlar silsilesini gerçekten haber diye izleyen bu içeriklerden çeşitli çıkarımlar yapan (ya da körü körüne kabul eden) birçok insan var. Medya bu değil, basın özgürlüğü bu değil. Birilerinin PR faaliyeti yapmaktan öteye gidemiyor bu sektör yıllardır. Bu topluma en büyük zararı bu manipülasyon yöntemi ile medya veriyor.
            dr.rock
            Ana akım medya her haliyle şokomeldir “Bakın biz onlardan değiliz” Diyecekler... Bakınız Ali BABACAN
             peripedia
             Bu dengeleri gözetene kadar adam akıllı bir haber politikası geliştirseler daha az yorulacaklar aslında. Klasik aşk-nefret ilişkisi yarın yine övmeler başlar.
              csa
              Bazı konularda haber üstüne yapılan yorum, fikir değil, tamamıyla gerçektir. Normalde habercilikte sunucunun fikir beyan etmesi bence gereksiz bir iş ama bazı konularda prompterdan kopup kendine hakim olamazsa da haklıdır. Mesela kolu bacağı kırılmış bir köpek haberi yaparken insanın kendisini tutmasını beklemek çok aptalca olur. Bu haber özelinde değerlendiremiyorum çünkü context verilmemiş adam akıllı. Soylu neye ayıp yahu demiş bunlar neden kendinize gelin demek kolay demiş, konu nedir tam olarak belli değil. Bu arada şu olaydan bile akıllanmazlarsa... Düşünsene eşini dostunu zengin ediyorsun, hem güvenebileceğim insanlara emanet edeyim ülkenin osunu busunu, hem de daha kolay işlesin sistem vs. diye ondan sonra da böyle armut gibi ortada kalıyorsun. İşi hısmına değil, hak edene vermezsen de hep aynı hüsranı yaşarsın. Hee ama önce padişah kafasından çıkman lazım yoksa kimse götüne güvenip zaten senin altında kolay kolay iş kabul edemez. Hak edene verdiğin işte de bir zahmet durup o kişinin fikirlerini ciddiye alıp tartacak, uygulamaya çalışacaksın.
               detokssuyu
               Hayırlı uğurlu olsun. Bakalım Süleyman Soylu’dan sonra kimi eleştirebilecekler. Bizim Bakan Albayrak program falan yapmaya kalkmaz umarım ATV’de.
               /
               0

               Tarihe Göre

               İçerik bulunamadı.