60
23.10.2020
"Herkes PlayStation'ı Olsun İster"
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   talihsizinteki
   valla buraya içimi dökmek isterdim ama ona bile dermanım kalmadı sadece SAYENİZDE yazıp gidiyorum
    benyanki
    Bir tane kendimize iki tane devlete alıyoruz zaten. Devlet multiplayer oynamak istiyor.
     me_out_bye
     Bu ne demek şimdi ? Lafa bak yaa. Olum konuşmayın lan. Diyecek bişeyin yokaa gonuşma lan. Adamı daha çok sinir ediyonuz sussan bu kadar gıcık olmucaz. Katır lalesi.
      cinayetvaraga
      senin de geldiğin yeri biliyoruz bilo.
       yusufusludur
       Kriz Mode On
        fatihseyhan
        Devlet adamın oğlu olup, fakirle, alım gücü olmayan insanlara aşağlayıcı anlamlar barından iğneleyici cümleler duymaktansa okumaktansa, insan bazen türkçeyi unutmak istiyor kalbinin kırılmaması için.
         fender
         Olm bari dalga geçmeyin ya. Zaten soldurdunuz hepimizi
          ecemovskiii
          Ağlattın Bilal:(((
           lucifer666
           ülkemizde lüks giriyor ama avrupada bazı ülkelerde 1 hafta çalışıp alınıyor , o kadar koyuyor ki , neyse en azından bozdolabı var , çamaşır makinesi var .
            rocknrollbabe
            Türkiye’de herkesin alabileceği bir şey değil olarak düzeltilmesi gerekir.Avrupa gayet de alıyorlar hem de bir aylık ortalama maaşla.
             pazartesi
             Şu adam harvard mezunu ben ona yanarım. Adamı şu kafa olduğu halde mezun etmişler lan
              gilad-pellaeon
              PlayStation dediğin şeyi hiç çalışmadan sosyal yardım alan bir ABD vatandaşı rahatlıkla alıyor ama uzun sağolsun vergileri bir güzel saplıyor
               apollonia-corleone
               Orta halli bir veledin bir kaç ay harçlık biriktirip alabiliyor olması lazım kırk yılda bir oynayacağım halde tabi ben de isterim playstation.Açıp hoş vakit geçirip stres atarım ya da bir hobim olsun isterim.Her hobinin pahalı olduğunu görene kadar
                daisyyy
                Evet bir ara kocamda takmıştı eve Playstation alacağım diye. Baya bu yüzden kavgaya tutuşmuştuk. Çünkü biliyorum işten gelecek oturacak başına gece uyuyana kadar kalkmayacak. Ben de sinirden saçlarımı koparacağım. Tırnaklarımı yiyeceğim. Sonra ne olduysa vazgeçti. Pahalı gelmişti galiba da öyle tatlıya bağlandı. Yoksa baya can sıkıcı olacaktı.
                 sozdedegilgozde
                 Bu nasıl bir üslup? Bu nasıl kendini halktan soyutlayıp, halka üsten bakan bir tutum? Ne düşünerek söyledi acaba bunları? Ben böyle diyeyim de herkes yerini bilsin gibi bir düşüncesi olabilir mi? Çünkü ben devlet başkanının oğluyum. Bir karar merciinin evladıyım. Onu dinleyen sayanlar benim söylemlerimi de ciddiye alırlar gibi bir şey mi acaba? Gerçekten merak ettim.
                  plazacalisani
                  Acaba okçuluk vakfı PlayStation için bir ödenek veriyor mu bir soralım ?
                   zodyakli
                   Ohooo ona kalırsa herkes her şeyi olsun ister. Ama sayenizde o şeyleri almak gittikçe zorlaşıyor. İnsanlar şu an Playstation değil evine ekmek götürmeyi istiyorlar. Evlerinin temel ihtiyaçlarını karşılamak için gece gündüz mücadele ediyorlar. Hakları yeniyor. Mobbinge uğruyorlar, fazla çalıştırılıp üç kuruş paraya mahkum bırakılıyorlar. Sizle biz aynı dünyalarda mı yaşıyoruz acaba?
                   /
                   0

                   Tarihe Göre

                   İçerik bulunamadı.