#HelpTurkey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   noway
   Acun Ilıcalı da paylaşmış bunu. Ülkecek çok zor durumda olduğumuzu haykırıyor artık insanlar. Şöyle yazıyor mesajda: Bize yardım edebilecek tüm ülkelere seslenmek istiyorum. 112 adet yangın sebebiyle perişan ve harap olduk. Halen devam etmekte olan yangınlar çok güçlü. Bunları söndürmeye yetecek adette uçağımız yok. 8 insanı, sayısız hayvanı ve ormanlarımızı kaybettik. Lütfen bize yardım edin. Sadece 1 dünyamız var. #helpTurkey Lütfen bu mesajı yayın. Bizim çok acil olarak dünya çapında sesimizi duyurmaya ve yardıma ihtiyacımız var.
   https://www.instagram.com/p/CSDX4LbK0fU/
   https://www.instagram.com/p/CSDX4LbK0fU/
    yabadabadu
    reis bize bi uçak al aq
     me_out_bye
     Ne oldu lan ? Hani dünyaya hükmedecektik ? Hani Turan muran falan fıstık? Hani Türkler mükkemmel özel ırk ? Rezillik aq. Pkk iti yakıyor video yayınlamışlar. Yangınlar kasıtlı çıkarılmış.
      somurtkan_sirin
      #WeDontNeedHelp var bi de, olm neyin kafası bu?
       ulanayca
       bizler ne kadar ülkelerden ya da BM'den yardım talep etsek de devlet onay vermeden yardım gelmez. yardım edecek güçleri olması veya gönüllü olmaları hiçbir şeyi değiştirmiyor maalesef. kanunlar gereği devletin bu talebi onlardan yapması ya da yardım tekliflerini resmi olarak kabul etmesi gerekiyor.
        sedefartuny
        Bu global çağrıyı ünlülerin mi yapması gerekiyor yoksa devlet erkanının mı? Nedir bu aman kimseden yardım almayalım tavrı. Biz bize yetemiyoruz işte bu olay bizi aşalı çok oldu.
         killforyou
         oha acun sen bu işlere bulaşmazdın hayırdır. kitlesi strong turkey yazmasını ister ama bakalım neler olacak.
          madashell
          kıvanç tatlıtuğ'un paylaşımı
          https://www.instagram.com/p/CSEcNTUsU3X/
          https://www.instagram.com/p/CSEcNTUsU3X/
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.