“Hangi Kafayla Çekildi Acaba” Dediğiniz Filmler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hogwartsmektubugelmeyen
   Benim için “insan kırkayak”. Bugün bir yerde afişine rastladım da tekrardan aklıma geldi. Lisansı okurken bir hocamız tavsiye etmişti çok iyi felsefesi var diye. Biraz izledikten sonra Allah belanızı versin diyerek kapatmıştım. Genel olarak konusu şöyle: İki Amerikalı kadın ve bir Japon turist, Almanya’da bir deli dokturun eline düşerek akıl almayacak korkunçlukta bir tıbbi deneyin parçası oluyorlar. Kaçırdığı üç turisti "insan kırkayak" oluşturmak için anüsten ağızlarını ameliyat ile birleştiren bir Alman doktorun öyküsü anlatılıyor. Yani kapatınca bir kere daha bu Almanlarda mı bir sıkıntı var acaba dedim. Çünkü hep bu tarz şeyler onlardan çıkıyor. Bir de utanmadan 2 ve 3’ü de çekilmiş. Ne empatisi ne felsefesi allah aşkına ? Böyle felsefe mi olur?
    serenity_s
    Bir Sirp filmi. Allah’ta belasini versin o filmin
     imailahorsilahh
      caresizcare
      Film değil ama belgesel var ya rabbim ne kadar kötü olabilirse o kadar kötü Tam olarak adını hatırlamıyorum ama Bir adam var hayvanlar yerine kendini güzel manzara karşısında sergiliyor Hayvanların doğal yaşamına saygı duymuyor
       asit
       Olumlu anlamda NBC filmlerinin hepsi. Her filminde mutlaka kendimden bir şeyler görüyorum..O efsane diyaloglara sanki ben giriyorum gibi..
        absurdizm
        testere veya grinin elli tonu.
         kisacadeniz
         Son zamanlarda gördüğüm dokuz kere leyla herhalde
          gilad-pellaeon
          Raw filmi
           wb-
           Tarkovsky-Offret uzunn upuzun bölünmemiş sahneler, genel plandan özele geçilirken bile kesilmemiş. Konu, olaylar desen çok farklı. Metaforlar metaforlar üstüne. Torbacısı sağlammış Tarkovsky'nin.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.