36
24.6.2020
'Güzel Vasıf Atfetmeme' Suçlaması: Emine Erdoğan'ın Hermes Çantasını Eleştiren Gazeteci Hakim Karşısına Çıktı
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dio-gundem
   Evrensel yazarı Ender İmrek, Emine Erdoğan'ın fahiş fiyatlı Hermes marka çantasını eleştirdiği yazısı nedeniyle bugün hakim karşısına çıktı. İmrek'e Emine Erdoğan'a "güzel vasıf atfetmeyerek hakaret etmek" suçlaması yöneltiliyor. Yaptığının gazetecilik faaliyeti olduğunu belirten İmrek, "Milyonlarca asgari ücretli açlık sınırının altında bir gelirle geçinmeye çalışırken, 50 bin dolarlık Hermes çanta, elbette eleştiri konusudur" dedi. Haberin detayları:
   https://onedio.com/haber/-guzel-vasif-atfetmeme-suclamasi-emine-erdogan-in-hermes-cantasini-elestiren-gazeteci-hakim-karsisina-cikti-909528
   https://onedio.com/haber/-guzel-vasif-atfetmeme-suclamasi-emine-erdogan-in-hermes-cantasini-elestiren-gazeteci-hakim-karsisina-cikti-909528
    unhappy-witch
    Şaşırdıkmı hayır! Anca sizede bu yakışırdı beyyyeffendi. Ne deseymiş adam "aaa çantanız çok güzel, eşimede bir tane alayım" mı deseydi. Bunca insan açken o çanta olmamış hanfendi!!! OLMAMIŞ!
     rotasizkerim
     Birine 7 yıl önce attığı tweet için ceza verirler birine yorum yaptığı için bilmem ne. ama yardım yataklık yaparsın yıllarca tutup da kimse hakkında soruşturma açmaz.. gerçekten film gibi biraz..
      raselika
      Bundan sonra bana hakaret edenlere bu sebeple dava açmayı düşünüyorum. Hayırlı olsun.
       pillowtalk
       Kadının kocasını eleştiremiyoruz. Kadının kendisini de eleştiremiyoruz. Kadının oğlunu da eleştiremiyoruz. Kadının damadını da eleştiremiyoruz. Kadının artık çantasını da eleştiremiyoruz. Eleştiri kabul etmiyoruz. Türkiye' ye hoş geldiniz.
        mevsimlerdensnbahar61
        Trump un eşi daha fazlasını takıyor bizim neyimiz eksik ama lütfenn 🤦‍♀️🤦‍♀️
         erkud
         Yanlış gazetecilik. O kıyafet çantanıza uymamış, en kısa sürede 100.000₺ lik çantanıza uyacak kıyafet almanız lazım demesi gerekiyordu. Böyle gazetecilik olmaz (!)
          lutfen-ama
          "Güzel vasıf atfetmeyerek hakaret etmek" bu suçlamayı kim yaptıysa tebrik ederim kendisini çok yaratıcı. Baro başkanlarının Ankara'ya yürüdüğü bir zamanda adaletten ise zaten söz edemeyiz.
           sameet
           İnsan sümüklü mendilini taşıdığı çantaya neden bu kadar para verir ki zaten onu da anlamış değilim. Hayır RTE'nin eşi olmaktan başka bir vasfın yok ki senin. Ona rağmen yanında on tane danışmanın var.
            roxannee-
            Aaaa lütfen kadın kazanıyor alır emeğinin hakkıdır! Kimsenin karışmaya hakkı yok! Açlık sınırında yaşayanlar da onların suçu, onlarda zengin olsaydı onları tutan mı vardı?!
             lucifer666
             Ben bi’ beyaz Türk’üm Yasalarım Anglosakson ama kafam Ortadoğulu Apolitik büyüdüm, hiç oy vermedim Kafamı tatile, gezmeye, borca yordum Adalet öldü, ucu bana dokunana dek sustum ve ortak oldum Şimdi tweet atmaya bile çekiniyorum Kendi ülkemin polisinden korkar oldum Üzgünüm ama senin eserin ülkedeki umutsuz nesil Senin eserin bu mutsuz kesim ve bu kurşun sesi! Sebebi nedir bilmeden hapiste çürüyen o suçsuz sefil Seni, senin eserin, senin eserin bu korkunç resim Bu yorgun sesim Fakirin vergisiyle yatına, katına katana salak Haşere geri yolsuz vekil seni, senin eserin! Sen hiç yıkanmadın Ölümle bi’ kez bile tıkanmadın Elinde 3. dalga karton bardak kahve Tek derdin o özenti “Start-Up”ın Şimdi kapını kollaması gereken adalet gelir acımaz Vurur kırar kapını Çünkü çocuk öldü vuran memurdu diye “Haklıdır” dedin Sesini çıkarmadın, yani suçlusun! Çünkü iki gün üzülüp sonra gözündeki nehri kuruttun Tuğçe ve Büşra’nın katilini serbest bırakan hakimin adı neydi unuttun! Şimdi başına bi’ şey gelse şeh’rin hukuk mu? Bi’ gece haksızca alsalar içeri seni Bunu haber yapıcak gazeteci bile bulamazsın HEPSİ TUTUKLU! Salınan katillerin aldığı canlar (Geri gelmeyecekler!) Haksız yere hapiste geçen yıllar (Geri gelmeyecekler!) Sen sustun, ses etmediğinden bindiler tepene Haklarını elinden aldılar ve güzellikle geri vermicekler susamamdan alıntı , herşeyi özetliyor aslında
              zeynebio
              Etrafta müslümanım deyip de bu kadar fazla müsriflik yapmak da çok doğru gelmedi bana.
              /
              0

              Tarihe Göre

              İçerik bulunamadı.