'Güzel Vasıf Atfetmeme' Suçlaması: Emine Erdoğan'ın Hermes Çantasını Eleştiren Gazeteci Hakim Karşısına Çıktı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Evrensel yazarı Ender İmrek, Emine Erdoğan'ın fahiş fiyatlı Hermes marka çantasını eleştirdiği yazısı nedeniyle bugün hakim karşısına çıktı. İmrek'e Emine Erdoğan'a "güzel vasıf atfetmeyerek hakaret etmek" suçlaması yöneltiliyor. Yaptığının gazetecilik faaliyeti olduğunu belirten İmrek, "Milyonlarca asgari ücretli açlık sınırının altında bir gelirle geçinmeye çalışırken, 50 bin dolarlık Hermes çanta, elbette eleştiri konusudur" dedi. Haberin detayları:
   https://onedio.com/haber/-guzel-vasif-atfetmeme-suclamasi-emine-erdogan-in-hermes-cantasini-elestiren-gazeteci-hakim-karsisina-cikti-909528
   https://onedio.com/haber/-guzel-vasif-atfetmeme-suclamasi-emine-erdogan-in-hermes-cantasini-elestiren-gazeteci-hakim-karsisina-cikti-909528
    unhappy-witch
    Şaşırdıkmı hayır! Anca sizede bu yakışırdı beyyyeffendi. Ne deseymiş adam "aaa çantanız çok güzel, eşimede bir tane alayım" mı deseydi. Bunca insan açken o çanta olmamış hanfendi!!! OLMAMIŞ!
     rotasizkerim
     Birine 7 yıl önce attığı tweet için ceza verirler birine yorum yaptığı için bilmem ne. ama yardım yataklık yaparsın yıllarca tutup da kimse hakkında soruşturma açmaz.. gerçekten film gibi biraz..
      raselika
      Bundan sonra bana hakaret edenlere bu sebeple dava açmayı düşünüyorum. Hayırlı olsun.
       pillowtalk
       Kadının kocasını eleştiremiyoruz. Kadının kendisini de eleştiremiyoruz. Kadının oğlunu da eleştiremiyoruz. Kadının damadını da eleştiremiyoruz. Kadının artık çantasını da eleştiremiyoruz. Eleştiri kabul etmiyoruz. Türkiye' ye hoş geldiniz.
        mevsimlerdensnbahar61
        Trump un eşi daha fazlasını takıyor bizim neyimiz eksik ama lütfenn 🤦‍♀️🤦‍♀️
         erkud
         Yanlış gazetecilik. O kıyafet çantanıza uymamış, en kısa sürede 100.000₺ lik çantanıza uyacak kıyafet almanız lazım demesi gerekiyordu. Böyle gazetecilik olmaz (!)
          lutfen-ama
          "Güzel vasıf atfetmeyerek hakaret etmek" bu suçlamayı kim yaptıysa tebrik ederim kendisini çok yaratıcı. Baro başkanlarının Ankara'ya yürüdüğü bir zamanda adaletten ise zaten söz edemeyiz.
           sameet
           İnsan sümüklü mendilini taşıdığı çantaya neden bu kadar para verir ki zaten onu da anlamış değilim. Hayır RTE'nin eşi olmaktan başka bir vasfın yok ki senin. Ona rağmen yanında on tane danışmanın var.
            roxannee-
            Aaaa lütfen kadın kazanıyor alır emeğinin hakkıdır! Kimsenin karışmaya hakkı yok! Açlık sınırında yaşayanlar da onların suçu, onlarda zengin olsaydı onları tutan mı vardı?!
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.