"Göçmenler Artık Misafir Değil Türkiye'nin Bir Parçasıdır"
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Bir Nagehan Alçı açıklaması... Göçmenler üzerinden yürütülen tartışma ırkçılık ve nefret söylemine ulaştığı için yazma ihtiyacı hissetmiş kendisi. "Kaba ırkçılık ve vandal faşizmden bile çok daha tehlikeli olan şey Türkiye’de 9-10 senedir yaşayan 5 milyon insanı bu ülkeden atma projesini sözde entelektüel kılıflarla sunmaya çalışmaktır." demiş bir de "Şu gerçeği kabul edelim: Göçmenler artık misafir değil, Türkiye’nin bir parçası." sözleri ile noktalamış köşe yazısını. Birinci sorun göçmenlerin nasıl olup da Türkiye'nin bir parçası olduğu. 10 yıldır bu insanlar cisimleri var isimleri yok gibi duygusal söylemlerde de bulunmuş Nagehan Hanım.
   https://www.haberturk.com/yazarlar/nagehan-alci/3141403-su-gercegi-kabul-edelim-gocmenler-artik-misafir-degil-turkiyenin-bir-parcasi
   https://www.haberturk.com/yazarlar/nagehan-alci/3141403-su-gercegi-kabul-edelim-gocmenler-artik-misafir-degil-turkiyenin-bir-parcasi
    talihsizinteki
    bu kadının bi tane mantıklı objektif açıklamasını bulamazsınız tamamen akp yalaması
     killforyou
     2 milyon suriyeli oyu alacak AKP. Seçimin sonuçlarına direkt tesir edecek. Ülkemiz böyle bir ülke artık.
      eski_bi_tanidik
      Olum bak ben iyice sinir hastası olacam artık ammmk. Türkiye savaşırken kurulurken kimin emeği vardı? Bugum yarın savaş çıksa hepsi kaçarlar eminim. Bu ne ya. Türküye çok çok geniş büyük bi ülke de değil. Kendi ülkemizde biz misafir oluyoruz ama?? Bu ülke el iyisi ammk
       sairsel
       Bunların gitmeyeceği çok belli zaten ayrıca anlatmaya gerek yok!
        detokssuyu
        Türkiye'nin bir parçası falan değiller. Geçici koruma statüsündeler ve hala misafirler Nagehan Hanım. Bu gibi popülist söylemlere hiç gerek yok.
         peripedia
         Merve Boluğur bir Nagehan Alçı iki zaten anlamsız açıklamalar yapmakta. Gerçi Nagehan Hanım'ın derdi başka derdi hamaset ama neyse yine de çok saçma.
          mrlawyerkk
          Misafir olmadıkları kesin, gitmeyecekleri de kesin ama bir parçamız olmadıkları konusunda Nagehan Hanımla sabaha kadar tartışabilirim.
           abdes_terligi
           kalabilirler ama oy verme hakkına bu kadar kısa sürede sahip olmaları zoruma gidiyor, vatandaştan daha çok vatandaşlığa sahipler.
            cinayetvaraga
            Az önce burda birine de söyledim, yine söyleyim. Bir lafa bakarim laf mı diye, bir de söyleyene bakarım insan mı diye?
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.