'Fotoğraflar Salona Konulmaz Mahremdir' Diyen Komşu Teyze
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Bugün beni dumura uğratan bir olay yaşadım arkadaşlar. Her evde olduğunu düşündüğüm gibi annem binbir özenle salonumuzda çekirdek ailemiz ve sevdiklerimizin fotoğraflarını sergiliyor. 'Pamuk Teyze' dediğimiz apartmanımızın en yaşlı üyesi teyzemiz bugün evimizi ilk defa ziyaret etti. Salonumuza buyur ettik, çay içtik, bir şeyler atıştırdık derken Pamuk Teyze alıcı gözlerle fotoğraf çerçevelerini incelemeye başladı. Ayağa kalktı, zaman zaman fotoğrafları eline aldı. Bizde ailemizden, fotoğraflardaki kişilerden, anılardan, fotoğrafların çekildiği düğünlerden bahsetmeye başladık. Pamuk, başlıkta görmüş olduğunuz cümleyi kurdu. Sert, kızgın, uyaran bir ifade ile 'Fotoğraflar salona konulmaz! Mahremdir' dedi. 'Ay Ben Şok' dedikleri durumu iliklerime kadar yaşadım arkadaşlar.
    vsjvsjvsjv000
    Teyze evin salonundaki fotoğraflara mahrem demiş. Birde instagram, facebook taki fotoğrafları görse ne der. Herkesin her türlü mahremi oralarda.🤷‍♀️
     azginteke
     Her boka karışan, patavatsız, kendini bilirkişi zanneden teyzeler ağzınıza ıslak odunla vurmamak için kendimi çok zor tutuyorum.
      kulturlukoylu
      müjde corap en güzel coraptir diyen teyzeler
       davsan101
       salona demelerinden öte bazı kişiler fotoğraf duran odada meleklerin girmediğine inanırlar ve namaz kılmak için fotoğraf varsa bile üstlerini örterler. bende de böyle bir bilgi var
        mrlawyerkk
        O güzelim beyni böyle şeyleri düşünmek, hoşlanmadıkları durumlara bir kulp uydurmak için neden kullanır bu teyzeler? Gerçekten şok olunacak bir durum. Hayatımda ilk defa böyle bir şey duydum. Kaldı ki büyüklerimiz vitrinlerinin en değerli köşesinde en güzel çerçevelerinde saklardı fotoğrafları. Ağzı olan konuşuyor işte.
         meyvesebze
         Oturmus dedikodumu yapiosunuz Altin gunu gibi Entellere bak Ay ben soookkk 😁
          zimbo
          Ona bakarsan Kur'an-ı Kerim falan da koymamalısın o zaman. Nazar duası falan dahi koymamalısın yani
           ladydisko
           komşu teyzelerin ağzından çıkan düzgün bir laf duymadık ki
            luciferin_kizkardesi
            Bir şeye de karışmayın bee teyzeler bıktık laaaan
             eski_bi_tanidik
             Saçmalık
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.