'Fotoğraflar Salona Konulmaz Mahremdir' Diyen Komşu Teyze
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Bugün beni dumura uğratan bir olay yaşadım arkadaşlar. Her evde olduğunu düşündüğüm gibi annem binbir özenle salonumuzda çekirdek ailemiz ve sevdiklerimizin fotoğraflarını sergiliyor. 'Pamuk Teyze' dediğimiz apartmanımızın en yaşlı üyesi teyzemiz bugün evimizi ilk defa ziyaret etti. Salonumuza buyur ettik, çay içtik, bir şeyler atıştırdık derken Pamuk Teyze alıcı gözlerle fotoğraf çerçevelerini incelemeye başladı. Ayağa kalktı, zaman zaman fotoğrafları eline aldı. Bizde ailemizden, fotoğraflardaki kişilerden, anılardan, fotoğrafların çekildiği düğünlerden bahsetmeye başladık. Pamuk, başlıkta görmüş olduğunuz cümleyi kurdu. Sert, kızgın, uyaran bir ifade ile 'Fotoğraflar salona konulmaz! Mahremdir' dedi. 'Ay Ben Şok' dedikleri durumu iliklerime kadar yaşadım arkadaşlar.
    eski_bi_tanidik
    Saçmalık
     azginteke
     Her boka karışan, patavatsız, kendini bilirkişi zanneden teyzeler ağzınıza ıslak odunla vurmamak için kendimi çok zor tutuyorum.
      ladydisko
      komşu teyzelerin ağzından çıkan düzgün bir laf duymadık ki
       vsjvsjvsjv000
       Teyze evin salonundaki fotoğraflara mahrem demiş. Birde instagram, facebook taki fotoğrafları görse ne der. Herkesin her türlü mahremi oralarda.🤷‍♀️
        kulturlukoylu
        müjde corap en güzel coraptir diyen teyzeler
         zimbo
         Ona bakarsan Kur'an-ı Kerim falan da koymamalısın o zaman. Nazar duası falan dahi koymamalısın yani
          meyvesebze
          Oturmus dedikodumu yapiosunuz Altin gunu gibi Entellere bak Ay ben soookkk 😁
           mrlawyerkk
           O güzelim beyni böyle şeyleri düşünmek, hoşlanmadıkları durumlara bir kulp uydurmak için neden kullanır bu teyzeler? Gerçekten şok olunacak bir durum. Hayatımda ilk defa böyle bir şey duydum. Kaldı ki büyüklerimiz vitrinlerinin en değerli köşesinde en güzel çerçevelerinde saklardı fotoğrafları. Ağzı olan konuşuyor işte.
            luciferin_kizkardesi
            Bir şeye de karışmayın bee teyzeler bıktık laaaan
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.