"Fabrika Ayarlarına Geri Dön Sevgili Ülkem Gittikçe Yozlaşıyorsun!" Cümlesi ile Homofobik Söylemlerde Bulunan Tuğba Özay
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Cümle tam olarak şu arkadaşlar, "Kadın kadın gibi, adam adam gibi olsun! Dekolte, makyaj vs gibi şeyler kadına yakışıyor! Erkekleri şu sosyal medya denen platformda kadın gibi giyinip, makyaj yapıp, kırıtık hallerde görmek istemiyoruz... Fabrika ayarlarına geri dön sevgili ülkem gittikçe yozlaşıyorsun!" Ben Tuğba Hanım'a yozlaşma eyleminin ne olduğunu öğrenmesini tavsiye ediyorum. Zira bir erkeğin cinsel tercihi ya da cinsel tercihi farketmeksizin istediklerini giymesi nasıl oluyorda yozlaşma olarak tanımlanıyor anlayamadım. Nasıl kadınların ne giydiklerine karışılmamasını istiyorsak erkekler için de aynı durum geçerli. Kaldı ki Tuğba Özay denen hanımefendi hangi sıfatla ve hakla insanlara 'kırıtık haller' gibi tanımlamalarla hakaret edebiliyor? Biz bu bir ünlü insanların ahkam kesmelerini daha ne kadar dinleyeceğiz? Bir de 'istemiyoruz' diyor. Siz kimsiniz de insanlar adına konuşabiliyorsunuz?
    peripedia
    Yönelimi bu olan ve bunu açık yüreklilikle dile getiren insanlara saygı duymakla birlikte sosyal medyada sırf dikkat çekmek için asla olmadığı bir kılığa bürünen insanlardan bahsediyor sanırım onları eleştirmesinde de bir beis görmüyorum.
     mrlawyerkk
     Fabrika ayarları bizi bambaşka bir noktata götürür yalnız Tuğba Hanım öyle Survivor’a falan da benzemez. İsteyen istediğini giyer size ne? Siz mi karar vereceksiniz ne giyeceğimize nasıl davranacağımıza? Kendinize geliniz.
     /
     0

     Tarihe Göre

     İçerik bulunamadı.