"Evlilikten Çok Kısa Bir Süre Sonra Eşten Sıkılırsak Ne Olacak?" Sorunsalı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Aşk geçici biliyorsunuz, sadece sevgi de evlilik için yeterli mi bilemiyorum. Gel gelelim çok aşık olduk, bayılıyoruz birbirimize ve evlendik diyelim kısa bir süre içerisinde sıkıldık, ne olacak? Elbette çiftler boşanacak ama bahsettiğim çok kısa süre zarfında gelişen bir olay. Bir arkadaşımın başına gelmişti evliliğinin birinci ayı idi sanıyorum. Sıkıldım dedi, yapamıyorum dedi, bana göre değilmiş dedi ve maalesef o da kendini hemen bu durumdan sıyırıp atamadı toplumsal yargılar nedeniyle bir yıl beklemek zorunda kaldı.
    slmbnarda
    eğer gerçekten aşıksan 50 senede olsa sıkılmazsın. önemli olan gerçek aşkı bulup beraber yaşlanmak değilmi?
     fairytale-
     Ekşın lazım ekşın 🤣
      -lucy-
      Aşık değilsin o zaman? Aşık olmadığınla da niye evlenesin?
       sedefartuny
       Olabilir her şey insanlar için çok çok kısa bir süre ise bu nikah düşüyor diye biliyorum 3 gün mü bir hafta mı öyle bir süre sanıyorum ancak bir ay ve sonrası içinde gidip boşanmak gayet doğal. Tabi toplum faktörü var ama yapacak bir şey yok her durumda var o. Zamanı ziyan etmektense durumun fark edildiği an boşanmak gerek diye düşünüyorum.
        me_out_bye
        Sana bela olmuyorsa 1 ayda bitirmeye gerek yok. Yaşanır hiç mi birinde kalmadınız misadir fln onun gibi düşün ev arkadaşı
         strangestar
         Bunun için de uzun süre sevgili aşamasında kalınması belki çözüm olur
          badideasensei2
          Bence sıkılmamak için yıllardır ilişki sürdürdüğün ve önceden de beraber yaşadığın, her halini bildigin biri ile evlenmek daha mantıklı. Böylece aşkın yanında ciddi ciddi seviyorsundur ki sıkılmayasın.
           berat_redflag
           Asla sıkılmayacağuçın, birbirinize 7/24 tutku ve aşkla yaklaşamadığın insanla evlenmen senin sorunun knk
            tsukyomi
            Bu yüzden ağzımızda tüy bitiyor kafa ve ten uyumu diye. Tipine gidiyorsunuz ondan sonra "aşk yalan, sevgi bitiyir, sıkılıyoruz". Bitmiyor efendim, sıkılmıyorsunuz da, siz onları yanlış yerlerde arıyorsunuz.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.