"Evinizde Bilgisayarınız ve İnternetiniz Varsa Aç Kalmazsınız"
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Mika Can Raun'u tanıyanlar var mı aranızda? Yeni sosyal medya fenomenimiz Mika. Birçoğumuz kendisini Armağan Çağlayan ile yaptığı röportajla tanımış olsa da kendisi bir Youtuber. Komik twerkleri ile tanıyan da vardır onu muhakkak. Ben Armağan Çağlayan'ın programını izleyene kadar Mika'nın bu kadar zeki olduğunu bilmiyordum. 15 yaşında çalışmaya başladığını, butik açtığını. kendi markasını kurduğunu söyleyen Mika böyle bir tez attı ortaya. "Evinizde bilgisayarınız ve internetiniz varsa aç kalmazsınız" dedi. Dünyanın dijitale hapsolduğu şu zamanlarda çok da haksız bir görüş sayılmaz. Herkesin sosyal medya fenomeni olduğu bir dünyadan bahsetmiyor Mika aslında. Kendi iş kolunuza, ilgi alanlarınıza, yeteceğinize göre internette kendinize bir iş yaratabilirsiniz diyor.
    nickimdebileolmaz
    Saçma, dijital da bir şeyler yapmak için deneyim ve bolca zaman gerekiyor, bu arkadaşın dediği şey olayları kendi bakış açısından değerlendirmek cahil insanların yapacağı bir davranış.
     me_out_bye
     Tanımıyoz ilk defa gördük. Armağan falan izlemem. Trans mı 🤔 Boş yapmış. Herkes internetten para kazanamaz. Ama internetten iş bulabilir evet. %50 haklı diyorum. İnternet çok büyük bir nimet. Keşke benim çocukluğumda olsaydı. Şimdi felakettim. Muhtemelen. Doğmadık ki tiktoker'ların içine. Tam cillopsun falan 2 resmini atıyon youtuber oluyon milyonlar falan. İyi iş valla. Ya da 2 şebeklip yapıyon. Murat övüç vb. Herkes buluyor yolunu. Sistem aşırı çatladı. Dünya yeni bir şeyler istiyor. Bunların saçma düzeninden hayatından kölelikten sıkıldı dünya. Sen çalış çalış başkaları yesin sen karın tokluğuna çalış. Bundan sıkıldı insanlar. Eğlence arıyorlar. Çocukluk gencliklerine özgürlüğe dönmek istiyor insanlar. 2 gülmek eğlenmek. Bunuda bu kişiler suistimal ediyor. Böyle bir piyasa oluştu. O insanlar için değil kendileri için kullanıyorlar bu ihtiyacı ilgiyi yeni mekanı imkanı. Dunya pis ya. Bencil ve pis. Yola gelmez. Hep böyle devam edecek. Sen kendine bak. Olabildigince mutlu yaşamaya çalış. Bunun için uğraş. Yoksa kelek.
      ali-vercetti
      haklı Maalesef
       morphyninkravati
       "Ota boka çalışıyo beynim !" diyen biri ne kadar zekidir ?
        samyeli90
        İnternette bir iş yapacaksan aynı derecede eğitimin olması gerekiyor çok nadirdir eğitimi olmadan internet bilgisayar işi yapmak mesela grafik tasarım gibi şu bir zamanlar popüler olan site yapıp satmak bile bir eğitim gerekiyor eğitimden kastım ister okulunu oku istersen kendin öğrenmeye çalış
         _gizem_
         yaptığı twerkler twerk den çok omurga dansına benziyo drcftvgybhnujmıkoölkjnuhygt
          cokbilmisdegilcokbilen
          Hayatımda ilk defa gördüm bu şahsı. Pek dinleyemedim. Herkesin evinde kağıt kalem de var? Herkes yazar mı oluyor?
           sedefartuny
           Çalışmaya ve bir şekilde fırsatlar yaratmaya dem vurmuş ama bu kadar kolay bir durum değil tabii ki. Ama birçok sektörün dijital dünyada hayat bulduğu da bir gerçek. Yakın gelecekte doğru olacak olan görüştür.
            _gizem_
            hem haklı hem de haksız
             cinayetvaraga
             yav he hee. O kadar kolay tabi her şey. Çaba lazım, emek lazım, onda bile para lazım. Zamanında kardeşim başlamıştı bu işe ve sırf yayın yapabilmek için dizdiği donanım fiat punto araba parasına mal oldu. Kolay değil öyle yani.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.