#evdekal'dığımız Süreçte İzlenecek Dizi-Film Önerileriniz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kahramanbatu
   Merhabalar evde kaldığımızda bir çoğumuz dizi-film'e sardık bilirim :) Haydi herkes 1 dizi 1 film yazsın izlenecekler listemize ekleyelim. Ek not: Aynı zamanda umarım reklam yapmış olmam instagram üzerinde bir sayfa 200 yapıta yakın dizi-film paylaşmış evde sıkılmayıp izleyelim diye yararlanabilirsiniz sayfa ; @heroesotoday
    bulut06
    Peaky Blinders - Hidden Figures
     1doctor_who1
     The platform Doctor who
      gizmowasmycat
      Aşağıdaki diziler, (aklıma gelenler) Mr. Robot - Netflix Person of Interest - Peaky Fokin Blinders - Netflix End of the fucking world - Netflix Dark - Netflix Chernobyl - HBO The Boys - Amazon Fleabag - Hannibal - Vikings - The Man in the High Castle Ozark Film Parasite 1917 The Invisible Man Knives Out The Platform - Bence "The Snowpiercer" daha güzel ama.
       cansuka11
       The platform kesinlikle izlenmesi gereken bir film
        ailen
        Ben daha çok anime tavsiye ederim eğer hiç anime izlemediyseniz bu süreçte izleyin. Hatta size sevdiğim bir kaç anime önerebilirm 1 Tokyo Ghou 2 Blue Excorsist 3 Attac on Titan Bu 3 animeye bayılıyorumm. Kesinlikle izlemelisiniz.
         hickimse53140216
         Stranger things, masum , yedinci kogustaki mucize
          gamze35
          Tüm kore dizilerinizi izleyebilirsiniz. Özellikle kore dizilerine karşı ön yargılarınız varsa bunu kırmak en iyisi. Bulduğum birkaç tane kore dizisini sunuyorum. Seveceğinizden eminim.
          https://guzelfikir.com/izlenmesi-gereken-kore-dizileri/
          Kore dizileri için tıklayın.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.