'En İyi Narkotik Polisi; Anne' Projesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   İçişleri Bakanlığı tarafından başlıkta görmüş olduğunuz bir proje hayata geçirilmiş. Projeye göre, her ilde valilikler aracılığıyla anne grupları oluşturulacak ve illerin ‘anne’ temsilcileri olacak. Annelere, panellerde ve online olarak eğitimler verilecek. Böylece aileler bilinçlenecek ve çocuğunun farkına varmış olacakmış. Bu haberi okuduğumda aklıma istediği ayakkabıyı almadığı gerekçesi ile annesini merdivenden iten genç kız aklıma geldi. Uyuşturucu bağımlılarının annelerine şiddet uyguladıklarına da kimi haberlerde şahit olduk. Anneleri zor durumda bırakacak, bağımlıları kadınlara ve kendi annelerine karşı tetikleyecek ve ölü doğmuş bir proje olduğunu düşünüyorum.
    dr.rock
    Yok ya Münferit olaylar Bizim ülkenin kadınları sevgiliysen concondurlar ama analıkta iyidirler Bence güzel proje
     detokssuyu
     Annelerin bu konuda bilinçlendirilmeleri güzel ancak anneleri bir ajan gibi kullanmak ve bunu pazarlamak yanlış. Böyle bir çalışmanın gizli tutulması kanaatindeyim.
      mehmet_08
      He he amk kesin olur
       thetalentedmrripley
       Uyuşturucu baronu Zindaşti'yi tahliye edip adamı yurt dışına kaçırdıktan sonra göstermelik tutuklama kararı çıkarırlarsa bu iş bitmez tabi. Arada sırada üç beş torbacıyı yakalayıp 15 sene ceza basmakla uyuşturucuyla mücadele olmuyor. Samimi olarak mücadele etmek isteyen yılanın başını ezer. Projeye gelecek olursak çocuklarını uyuşturucudan uzak tutmaları adına eğitim verilmesi güzel ama çocuk uyuşturucuya bulaştıktan sonra annenin elinden hiç bir şey gelmiyor maalesef 😔
        peripedia
        Bu ülkede kadınlar kendilerine şiddet uygulayan eşlerini şikayet edemiyorlar, iki gün sonra çıkıp bana zarar vermesin diye. Bağımlılarımı polise şikayet edecekler. Yapmayın. Her projeniz kozmetik, sadece makyajdan ibaret, altı dolu değil.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.