"Ebeveynlerime Benzemeye mi Başladım?" Sorusu Sorduran Hareketleriniz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   Ara ara herkese acaba annemle babama mı benzedim. Birden 15 yaş yaşlı biri gibi konuşuyorum dediği zamanlar olmuştur. Özellikle kendi açımdan konuşmam gerekirse karantinada ailemle çok sık vakit geçirmem ve muhtemelen rutin şeyleri yapmaya alıştığım içini artık annemle babam ne yapıyorsa onu yapıyorum. Eskiden siz neden böyle yapıyorsunuz diye eleştirdiğim her şeyi onlarla birlikte yapıyorum. Bu davranışlardan biri Müge Anlı izlemek herhalde. Programdan nefret etsem bile her sabah kahvaltı yaparken yeni olayları izleyip, kavuşma anlarına falan bakıyorum. Olaylar arasındaki bağlantıları kurmaya ve çözmeye başladım artık düşünün :( Bir diğer durum ise arkadaşlarımla konuşurken sürekli olarak ya boşver, dersini çalış. Hallederiz, sıkma canını. Sen hasta olmamaya bak, çok da dışarı çıkma bu zamanda gibi birçok anne nasihati veriyorum. Herhalde küçük kardeşim olsa birkaç ay sonra kendimi fahri anne falan ilan edeceğim.
    kissofdevil
    4-5 senedir neredeyse her olayda "aman ali rıza bey tadımız kaçmasın" modundayım. İyi mi yapıyorum emin değilim ama kavga gürültüden uzak durmanın tek yolu bu. Umursamazlık ve boş vermek.
     mrsnl33
     Yaklaşık on yıldır, evin tek erkeği olduğum için ben hep o moddayim sanirim
      caresizcare
      Zaten öyleyim
       diocubacito
       Mantıklı cümle kurduğumda oluyor genelde
        gulfemkaya
        Ben arkadaşlarla dışarı çıkarken gecenin ilerleyen saatlerinde çocuğum daha fazla içme kötü olacaksın bak dediğimde çok annemmiş gibi hissediyorum ya
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.