80
11.12.2020
'Direniş Devlet' Filmi: Devletimiz Neye Karşı Direniyor Olabilir?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   peripedia
   Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı "Direniş Devlet" isimli bir film çekiyormuş arkadaşlar. Çekimler İstanbul'da sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günlerde yapılacakmış. Diriliş Ertuğrul izleyen amca gibi kılıçları kuşanmak farz oldu şimdi. Bizde hayatlarımızda ne eksik diyorduk değil mi? Peki hangi konuda ve kime karşı direniyor bu devlet? Ekonomimizin şahlanması gibi bir şey mi bu da? Şaka bir yana bu projenin amacını asla anlayamadım ben. Sebebi gerçekten ne olabilir? Böyle bir propaganda faaliyetine neden ihtiyaç duyulur? Bu dönemde bir film yapımına bütçe ayırmak akıllara en son gelecek şey olmalıydı.
    ali-vercetti
    kanka sen fedönün maşası olabilir misin? fedöcü müdür nedir cimere werdim bile😡😤😤
     detokssuyu
     Gerçekten şu projenin sağlayacağı tek bir fayda duymak istiyorum. Tek bir faydası olsun bari. Yapım şirketinin cebine girecek yüklü meblağlar dışında bir tek fayda söyleyin bana nolur.
      asit
      en son bi 'tükeniş-türkiye' çekip sezonu kapatacaklar gibi ya hadi hayırlısı
       sedefartuny
       Direniş Halk'tır o. Her ne kadar direncimiz kalmasa bile bir şeylere devletten daha çok direndiğimiz kesin. Haydi halkım uykuya is loading...
        monaiman
        Fakirlere karşı herhalde.
         backy-b
         Yolsuzluk operasyonlarına?
          cinayetvaraga
          2023 yolunda kan kaybeden, iyice yoksullaşan, rezil rüsva olan iktidarın reklam ve sinerji için bir araca ihtiyacı olmalı. daha ismi ile birlikte dikkat çekti gördün mü? hele ki konu devletin ış mihraklara, sözde iç mihraklara karşı mücadelesi sonucu ayakta kalan güçlü türkiye imajı ve yine imajın yaraticısı rte-onun esvabı ise hiç şaşırmam.
           dr.rock
           Milliyetçilik ve sex her zaman satar. Çünkü ikiside hazza hizmet eder aslında
            30cmcetvel
            Ben silahlardan çok seks oyuncaklarından hoşlanırım. Büyük düşünür ne demiş. "I love sex" -Anonim
             cokbilmisdegilcokbilen
             Kendi tarihi filmini çeken tek hükümet.. Millet yüzlerce yıl sonra çekiyor bunları. Geçmişe istianeden. İlginç
              suphelihoroz
              TC bir destan yazmaya çalışıyor kendini kutsallaştırıyor. komik
               mrlawyerkk
               Abi yukarıda bahsedilmiş Diriliş Ertuğrul'u kılıçla izleyenlere o kitle için yapılıyor bu zaten çünkü onların en temel motivasyon kaynağı maalesef ki bu. Duymak istedikleri bizi kıskanan Avrupa, bizim ne kadar güçlü bir devlet olduğumuz ve karşımızda kimlerin yer aldığı.
                kallasti
                Filmin türü trajikomediyse olabilir bence
                 obbobbon
                 buna benzer kod adı k.o.z. diye bir film çekilmişti buna benzer sonra imdb deki en kötü 3. film oldu
                  dolarkactl
                  Devletimiz halkına direniyor.
                   badideasensei
                   Sıktı Dış mihraklara karşı mı yoksa hbhbvjnjknh
                    gilad-pellaeon
                    hakka adalete karşı direniyor refaha sosyal devlet anlayışına karşı direniyor bimeks işçilerinin maden işçilerinin taleplerine karşı direniyor laikliğe karşı direniyor huzura karşı direniyor faşizm karşıtlarına karşı direniyor kendinden olmayan herkese karşı direniyor şehitler için toplanan yardım parasını vermemek için direniyor eğitime karşı direniyor gençlere karşı direniyor ekonominin gerçeklerine karşı direniyor teknolojiye karşı direniyor sanata kültüre karşı direniyor kadın haklarına karşı direniyor iş aş ekmeğe karşı direniyor özgürce tweet atmak isteyenlere karşı direniyor iyiliğe karşı kötülüğün yanında direniyor insan gibi maaş isteyenlere karşı direniyor diplomasiye karşı direniyor kibarlığa karşı direniyor saygıya karşı direniyor atatürke karşı direniyor tasarrufa karşı direniyor işkence mağdurlarına karşı direniyor eyt ve khk mağdurlarına karşı direniyor anayasaya karşı direniyor resmi bayram kutlamalarına karşı direniyor ücretli izne karşı direniyor liyakata karşı direniyor ve en önemlisi: Kendi halkına karşı direniyor
                     roar
                     Her şey biter de bunların Osmanlı'ya olan sevdaları bitmez. Sonsuza kadar film çekin dizi çekin olur mu? Çünkü para batıyor yani harcanması mümkünse çarçur edilmesi lazım.
                     /
                     0

                     Tarihe Göre

                     İçerik bulunamadı.