'Direniş Devlet' Filmi: Devletimiz Neye Karşı Direniyor Olabilir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı "Direniş Devlet" isimli bir film çekiyormuş arkadaşlar. Çekimler İstanbul'da sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günlerde yapılacakmış. Diriliş Ertuğrul izleyen amca gibi kılıçları kuşanmak farz oldu şimdi. Bizde hayatlarımızda ne eksik diyorduk değil mi? Peki hangi konuda ve kime karşı direniyor bu devlet? Ekonomimizin şahlanması gibi bir şey mi bu da? Şaka bir yana bu projenin amacını asla anlayamadım ben. Sebebi gerçekten ne olabilir? Böyle bir propaganda faaliyetine neden ihtiyaç duyulur? Bu dönemde bir film yapımına bütçe ayırmak akıllara en son gelecek şey olmalıydı.
    asit
    en son bi 'tükeniş-türkiye' çekip sezonu kapatacaklar gibi ya hadi hayırlısı
     monaiman
     Fakirlere karşı herhalde.
      sedefartuny
      Direniş Halk'tır o. Her ne kadar direncimiz kalmasa bile bir şeylere devletten daha çok direndiğimiz kesin. Haydi halkım uykuya is loading...
       cinayetvaraga
       2023 yolunda kan kaybeden, iyice yoksullaşan, rezil rüsva olan iktidarın reklam ve sinerji için bir araca ihtiyacı olmalı. daha ismi ile birlikte dikkat çekti gördün mü? hele ki konu devletin ış mihraklara, sözde iç mihraklara karşı mücadelesi sonucu ayakta kalan güçlü türkiye imajı ve yine imajın yaraticısı rte-onun esvabı ise hiç şaşırmam.
        detokssuyu
        Gerçekten şu projenin sağlayacağı tek bir fayda duymak istiyorum. Tek bir faydası olsun bari. Yapım şirketinin cebine girecek yüklü meblağlar dışında bir tek fayda söyleyin bana nolur.
         kallasti
         Filmin türü trajikomediyse olabilir bence
          mrlawyerkk
          Abi yukarıda bahsedilmiş Diriliş Ertuğrul'u kılıçla izleyenlere o kitle için yapılıyor bu zaten çünkü onların en temel motivasyon kaynağı maalesef ki bu. Duymak istedikleri bizi kıskanan Avrupa, bizim ne kadar güçlü bir devlet olduğumuz ve karşımızda kimlerin yer aldığı.
           suphelihoroz
           TC bir destan yazmaya çalışıyor kendini kutsallaştırıyor. komik
            cokbilmisdegilcokbilen
            Kendi tarihi filmini çeken tek hükümet.. Millet yüzlerce yıl sonra çekiyor bunları. Geçmişe istianeden. İlginç
             dr.rock
             Milliyetçilik ve sex her zaman satar. Çünkü ikiside hazza hizmet eder aslında
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.