"Çocuk Sahibi Ol" Diye Beyninizin Etini Yiyenlerin Sizinle Paylaşmadığı Acımasız Gerçekler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   minmina
   sadece çocuk yap diyorlar ama konu ne zaman çocuk yaptıktan sonrasına gelince nasıl bakılacağına dair herhangi bir yardımda bir fikirde bulunmuyorlar. bulunsalar da yanlış bilgi oluyor bu. ee söyleyin bakalım. kimsenin söylemediği, kendine sakladığı gerçekler neler?
    eksi_pirasa
    para oluk oluk gidiyor. çocuk bereketiyle gelir diyorlar ama bereket yerine tamamen kredi kartı ekstresi geliyor evinize. her şey pahalı ve çabucak tükeniyor. sürekli bir mama, bez, kıyafet telaşında oluyorsunuz ve bunlar da anca parayla oluyor biliyorsunuz ki
     mrsnl33
     Sonuçta çocuğu büyütecek olan ailesi. O yüzden doğru zamanı beklemek en iyisi.
      bozukklavye
      kumar oyunuyorsunuz. çocuğu yaptıktan 20 yıl sonra sizi seven, destekleyen bir evladınız mı olacak yoksa sizi sömüren, hayırsız bir velet sahibi mi olacaksınız. her çocuk iyi bir evlat olacak bir kaide yok biliyorsunuz ki
       android_dahaiyi
       çocuğa altın takarlar oradan borç morç öderiz diye düşünüyorsanız düşünmeyin. çünkü en fazla 100 lira takacaklar. o da çocuğun 1 haftalık bez parası
        tsukyomi
        Çok büyük sorumluluk bunu unutuyorlar. Sık hastalanır, geceleri uyutmaz, işinden olursun, sosyal yaşam sıfırlanır, ileride seni köpekleme ihtimali çok yüksektir, bilhassa ergenlikte. Yanlış çevreler edinir başı belaya girer seni hem belaya hem depresyona sokar, onu öyle gördükçe canın acır. Paradan hiç bahsetmeyeyim, onlarca ev parası yiyeceksiniz bu bok çuvalına. Çocuklardan nefret eden bir insanım, hiç boşuna yorulmayın kendi çocukluğumdan da nefret ediyorum. Benden uzak olsunlar.
         esseref
         uykusuzluk. öyle uyumuyorsun heheh diyorlar da gerçekten uyumuyorsunuz abi. hem iş, hem çocuk hem ev işleri, üstüne uykusuzluk tamamen tükeniyorsunuz.
          badideasensei2
          Öncelikle çocuk yap-yapma gibi emredercesine söylenen laflara aldırış etmeyin. Hayat sizin aq kime ne. Böyle bir dönemde; çocuk yapmak aptallıktır. Dünya nüfusu her geçen gün artarken ve yaşam kalitem azalırken hayatımda ki gerçekleşmesi düşük ihtimallerden biri. Dünya bir gün düzelir ise -ki ömrüm boyunca pek bir şey değişeceğini sanmam- belki. Ha anne olmaya hazır hissedersem tamamıyla -maddi manevi ve çevresel- 1 tane eser oluştururuz.
           catherine-earnshaw
           Vücudun, kilonun düzene girmesi çok zor. Uyku düzenine elveda Sosyal hayata elveda Ateşli seks hayatına elveda
            detokssuyu
            Sık sık 2 yaş sendromu yaşayan çocuklarla bir arada olmalarını öneririm. Çok feci oluyorlar ve çocuktan falan soğuyorsunuz.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.