'Çırak Arıyorum' Bahanesiyle 6 Çocuğu İstismar Eden Hurdacı: 'Bu Bir Hastalık, Tedavi Olmak İstiyorum'
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Çorum’un Kargı ilçesinde hurdacılık yapan Mustafa U. isimli şahsın 'çırak arıyorum' diyerek yoksul 6 çocuğu istismar ettiği ortaya çıktı. “Bu bir hastalık tedavi olmak istiyorum” diyen Mustafa U. hakkında iddianame düzenlendi. Sanığın 6 çocuğa karşı, 'cinsel istismar', 'kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma' ve 'sarkıntılık' suçlarından cezalandırılması istendi. Detaylar burada:
   https://onedio.com/haber/-cirak-ariyorum-bahanesiyle-6-cocugu-istismar-eden-hurdaci-bu-bir-hastalik-tedavi-olmak-istiyorum-909251
   https://onedio.com/haber/-cirak-ariyorum-bahanesiyle-6-cocugu-istismar-eden-hurdaci-bu-bir-hastalik-tedavi-olmak-istiyorum-909251
    utumasasiilekayanadam
    Bu hastalık değil orospu çocukluğudur. 6 tane çocuğun hayatını kararttı, ömür boyu çocuklar bunu unutamayacaklardır. Umuyorum ki cezaevinde de kendisine istismar ederler.
     bnldrn-
     Şerefsizligin tedavisi olmaz en ağır ceza verilmeli bu yavsaga
      cinayetvaraga
      Götü sıkışan hafifletici sebep için hemen bir bahane buliyor. A**na kodumunun diz kapaklarına sıkacan ömür boyu yürüyemesin. Gözlerine mil çekcen ömür boyu görmesin. Hep korkarak yaşasın yavşak.
       roar
       Yapacağını yaptıktan sonra ne fayda ?
        benita
        Sıkışınca hemen bu hastalık beni tedavi edin, yok ben iyi değilim bilmem ne. Zamanında da küçük bi çocuğa tecavüz edip öldüren adam, kadına gidecek param yok ondan yaptım diye ağlamıştı. En ağır cezalar verilmezse biz böyle haberler okumaya devam ederiz
         ulanayca
         ne tedavisi ya? ruh hastasısın sen ruh hastası. umarım en ağır cezaları alırr
          rarero
          Böyle bir eğiliminin olduğunu fark ettiğin an gidip gerekli mercilere başvurman gerekiyordu. O 6 çocuğun hayatını karartmadan önce düşünecektin kusura bakma!
           a.l.p.o.l.l.o.n
           Alporria Federasyonu'nda bu yaşansaydı kişi kısırlaştırılır tedavi altına girer ve anlının ortası sıcak metalle "/" baskılanır. Sonra tüm halka kesilecek olan ceza parası(benim federasyon yazısını okumayanlar anlamaz)kişiye ödettirilir ömrü boyunca ödemek zorunda kalınır borçlanırsa yardıma ihtiyaç duyarsa kimse ona iyilik yapamaz yapanda ağır ceza yer.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.