"Canlı Yayında Aşı Olursa Gözüm Kapalı Aşı Yaptırırım" Dediğin Ünlü İsim
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Yanlış anlaşılmasın aşı karşıtı biri değilim ancak koronavirüs aşıları noktasında herkes gibi ben de ciddi tereddütler yaşıyorum. Sadece bizim ülkemizde de aşı gelişmeleri ile ortaya çıkan bir korku değil bu ayrıca. Yoksa Amerika Birleşik Devletleri Başkan Yardımcısı Mike Pence neden canlı yayında aşı olma ihtiyacı duysun değil mi? Daha bugün Pfizer aşısı olduktan sonra fenalaşan hemşirenin görüntülerini izledik, birkaç gün önce yine Alman aşısı olan gönüllülerin yüz felci görüntüleri ile karşılaştık. Önümüzdeki günler içerisinde ülkemizde uygulanmaya başlayacak olan Çin aşısı Sinovac ise tam bir muamma. Bizim ülkemizde yıllardır 'Made in China' algısı var. Çin malı her zaman daha ucuzdur, kalitesizdir ve hiçbir işe yaramaz görüşü hakimken bu algıyı kırmadan hepimizin Çin aşısına mecbur bırakılması çok anlamsız değil mi sizce de? E insanlar haliyle güvendikleri ya da sağlığı toplum nezdinde çok önemli görülen ünlü isimlerin, devlet erkanının önce aşı olmasını bekliyor. Oğuzhan Uğur programında Ferhan Şensoy'u işaret etti mesela. "O aşı olursa ben de aşı olurum, yoksa olmam" dedi. Ben de Canan Karatay hocama aynı şeyi söylemek istiyorum. Canan Hocam aşı olursa Çin aşısına olan güvenim artacak.
    _laraa_
    RTE yalnız üstünden 1 ay geçtikten sonra yaptırırim. önce bakiyim ölcek yada agzı burnu yamulcak mı. gerçi o şimdi su enjekte ettirir lan kendine. vazgeçtim kim yaptırirsa yaptirsın sallamam
     gizemlicikolat
     Haluk Levent Ne kadar ironik değil mi? Bir şarkıcıya güveniyorum.
      suphelihoroz
      tc'de böyle güvendiğim biri yok
       peripedia
       Annemin 72 yaşında büyük halası var. Ben hayatımda sağlığına bu kadar düşkün, kendine bu kadar dikkat eden başka birini daha görmedim. İçerisinde florür var diye diş macunu kullanmayan her yerde organik diş macunu arayan bir kadın. Ünlü değil ama onun aşı yaptırması durumunda on doz falan aşı olabilirim o derece güvenirim. Ünlü isimler ise canlı yayında aşı yaptırsa bile güvenmem ip vardı, aşı olmadı ki montajdır diyebilirim.
        dr.rock
        aşıyı yaptırmak için birilerinin vurdurmasına değil resmi yazılara ve kurumların onaylarına bakıyorum Çünkü ben ortalama bir zekaya sahibim
         yagmur_ults
         Haluk Levent, anca ona güvenebilirim
          detokssuyu
          Ajda Pekkan. Hangi işlemi yaptırıyorsa yaptırmak gerek diye düşünüyorum. Aşıda dahil. Babaannemle yaşıt olduğunu öğrendiğim günden beri böyle düşünüyorum.
           tsukyomi
           Ya Çin aşısı diye başka bir aşı kaktırıyorsalar? Kim bilecek, ortamlarda Çin aşısı derler. Prenses Ela diyorum ben. O şeffaftır bak.
            erlik
            Hanım yaptırırsa yaptırırım. Aksi mümkün değil.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.