"Böyle Giyinemezsin, Giyinirsen Biz Bakınca Bir Şey Diyemezsin" Diyen Yaşlı Adam
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gulfemkaya
   Bu ülkede kadına yönelik şiddet, taciz, cinayet ne kadar korkunç şey varsa verilen mahkeme kararları sonrasında sağ olsunlar aldı başını gidiyor. Artık cık cık yaparak kınamalar bitti açık açık gözümüze soka soka giyimimize karışarak tacizi normalleştirmeler başladı. Gerçekten inanılmaz. Yaşlı bir şahıs otobüse durağında genç bir kadını gözleriyle taciz ediyor. Ardından kız da haklı bir şekilde gözlerine hakim olacaksın şeklinde adama yükseliyor ki helal olsun bu durumlarda kadınların sesinin çıktığını gördükçe inanılmaz mutlu oluyorum. Ardından adam pişkin pişkin "Böyle giyinemezsin, giyinirsen biz bakınca bir şey diyemezsin" diyor. Çevrede duyarlı birkaç insan da hep birlikte kadının hakkını savunuyorlar. Ne demek bakarız ya? Sen kimsin? Kadınlar üzerinde oluşturulan bu psikolojik şiddet ve sözlü tacizin sınırları o kadar aşıldı ki. Camiye kadın giremez, kadın şort giyemez, kadın gülmez, kadın dediğin hareketlerine dikkat eder. Sizin bu algılarınızdan o kadar yorulduk ve bıktık ki. Bu pişkinlikleriniz hepsi bir gün cezasını bulacak.
   https://www.sondakika.com/haber/haber-genc-kadini-taciz-eden-yasli-adamdan-pes-dedirten-14103956/
   Videoyu bakmak isterseniz
    luna__
    Böyle diyemezsin, dersen biz bir şey deyince ağzını açamazsın
     _sofia_
     Sen de böyle saç uzatamazsın uzattın diyelim babama siktiririm. Çünkü bu benim zaafım. Böyle saç gördüm mü illahi sikilirken izlicem. Zaaf işte naparsın.Önemli olan da benim zaaflarım, olmamışlığım zaten.
      mrsnl33
      Gerçekten,nasıl bir zihniyetleri var anlamak çok güç.Sana ne yani,kadın canı ne şekilde,nasıl rahat ediyorsa öyle giyinip çıkar sokağa.Kendi sapık zihniyetletini ört bas etmek için,kıyafeti mana ediyorlar bir de.
       amira
       cezasiz kalacaklarini bildikleri icin bu kadar rahatlar. onemsiz demeden boyle durumlarda agir cezalar verilmeli yoksa bu serefsizler azalmiyorlar aksine cogaliyorlar.
        gavrilovich
        Yaşından başından utan be bakıp bakıp sonra böyle giyinmezsen bakmazdım diyecek kadar örümcek kafalı mısın! Kapalı kadınlara da nasıl baktığınızı gördük buna bahaneniz ne dışar çıkmayalım mı sizin mayanız sütünüz bozuk.
         kafatamircisi
         eline alacan küreği ağzının üstüne yapıştırcan bak bi daha konuşabiliyomu😀
          cografyavskader
          Memleketin her yeri abaza, hadsiz ve cahil dolu olduğu için kız veya erkek ne olursan ol bu ülkede tercihlerinden ötürü eleştiriliyor hatta saçma insanların yargısına maruz kalıyorsun. Kim ne derse desin bildiğimizi yaparak onlara umursamazsak en güzel tavrı koymuş oluruz bence.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.