"Böyle Bir Kişi Türkiye Cumhuriyeti’nin Şan ve Şerefini Koruyabilir mi?"
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nykskaos
   12 Ocak 2021 tarihli Kemal Kılıçdaroğlu'nun 9 maddelik tweet'i. ( Belki de önemli olan şan ve şeref değildi. Sahi neydi önemli olan? )
    ggggggg
    Siyasetçileri kendi hâllerine bırakın. Onlar ayrı dünyanın insanları.
     faruktekin
     atılan twitin altındaki yorumları okudum az önce. hiçbir argüman sunmadan kemal kılıçdaroğlu'na hakaret edenlerle kaynıyor ortalık. yapılan saldırıyla, yediği yumrukla dalga geçiliyor. resmen ülkeden cehalet akıyor buram buram.
      cinayetvaraga
      Daha neler var neler yıllardır biriken ama işte tablo ortada. ayrıca bu yazıyı yayınlayan zat da beceriksizin teki, hiç boyle şov yapmasın.
       pazartesi
       İlk söylem iç politika gereği ikinci yapılan dış politika gereği. İlkini tv ler veriyor ikinciyi tv ler vermiyor. Aqp böyle seçmen kaybetmiyor🐑🐑🐑
        ggggggg
        Birbirlerinin ayıplarını ortaya çıkarmak için kullandıkları enerjiyi hizmet etmek için kullansalar ayıpları olmazdı. Paradoksa girdim.
         me_out_bye
         Bunlarda bit parazit kadar akıl yok. Böyle ilkokul vari bir ortam var birbirleriyle dürtükleşiyorlar işte. Bazı şeylerini severim modern takıldığı için Kemal beyin. Diğerine yani tercih ederim o konularda. Ama normalde sorarsan genel olarak ? Kemalide sevmem. Çok şapşal bir tipleme maalesef. Sürekli rezil oluyor rezil olmaya doymamış. Chp elden gidecek diye 3,5 attı bir ara bak nasıl yapıştı kaldı sonra milleti uyutup. Bunların hiçbirisinde demokrasi diye bir şey yok aslında. Hep pazarlık hep pazarlık.. Alayı toptan tümü kaşar yani anlayacağınız. Dürüst temiz onurlu insan bulamazsın siyasette. Orası bir çöplüktür. Öyle olsa bile 1 kişi oraya girdikten sonra belli süre sonra ortama ayak uydurmak zorunda kalıyor. Onlarla aynı olur. Olmasa ? Siyasette işi olmaz zaten. Bunada örnekler mevcut. Sevilen ve çok değerli bilgili yetenekli insanlar vardir bazı ve ne kadar kendilerine denilsede siyasete girmezler. Hakan şükür yok ef3ndim şu lise dizisinde oynayan kara çocuk ismi neydi unuttum bunlar işte anca. Öyle tipler için ona uygun ortam* siyaset. -- Keşke düzgün biri olsada hemen oy versek bayıla bayıla 🙏🏻 Ama yeni çıkan en son partileride biliyon... Hep aynı tipler orayı ele geçirmiş bir şekilde biraz ilerlemiş söz hakkı elde etmiş. Onlar işte ilkokul gibi seviyede kendi aralarında oynanan bir oyun. Milyor milyor paralar alınıyor masum çalışan alt sınıf halktan. Bu vasıfsızlarda hem yiyor hem 1gram akıl makıl yetenek kapasite bir şey yapacak bir şeyi yok. Ama uygun görulmüş oraya kadar gelmiş çıkmış. O yüzdende takiliyor işte oralarda. Kafasına göre takılmaca biraz klasik yapılması gereken hareketler ve yiyor gerisi öyle boş devam.
          kaaninenistesi
          Bu yalansa istifa ederim demişti etmiyomu ya
           ceviz-agaci
           ah biraz geç kalınmadımı muhalefet sağlam olsaydı
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.