"'Bizi Öldürdünüz, Bitirdiniz' Diyen Çiftçinin Cebinde İphone 6 Telefon Var!"
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ilmer
   Mahir Ünal'ın çiftçi için böyle bir açıklama yapmış. Açıkçası bizim göremediğimiz bir şey mi var? İnsanlar bankadan kredi çekerek maalesef telefon alıyor artık ve çoğu çiftçinin de cebinde iphone olduğunu düşünmüyorum varsa da toprak zenginidir o çiftçi bence. Gerçekten bizim farkına varmadığımız bir refah mı var ülkede?
   https://www.tarimdanhaber.com/ak-partili-unal-bizi-oldurdunuz-mahvettiniz-diyen-ciftcinin-cebinde-iphone-6-telefon-var-video,49.html
   Haber Burada
    dr.d
    Çok yazık. Çifçinin elinde iphone 6 varmış da 3bin 400 kusüra almış. Yazık be. Gir yaz internete iphone altı diye 1.200-1.300 lira. İkincisi çifçi diyor ki 24 taksit ile almış. Millet 1.300 tl telefonu 24 takside bölmek zorunda kalıyor bu herif çiftçinin zengin olduğunu iddia etmeye çalışıyor.
     sedefartuny
     Sokak röportajlarında hep karşımıza çıkan dayılardan ne farkınız kaldı şimdi Mahir Ünal? Yakında tıraşları düzgün demek ki ekonomisi iyi de dersiniz büyük olasılıkla. Yazık çok yazık. Hepimiz Nokia 3310'a dönelim o zaman olur mu? Hes kodu isteyin bizden sonra, e-devletten belge isteyin, iş başvurularını sadece e-devletten kabul edin olur mu?
      cuman
      Şu zamanda insanın belkide en çok kullandığı eşya akıllı telefon tabii ki insanlar alırken en çok kullandığı eşyada fedakarlık göstermek isteyebilir bunda şaşılıcak bir durum yok
       arasserin
       En kötü telefon 2000-3000 tl şu anda. İphone 6 üzerinden 6-7 üst model çıktı. Çiftçinin cebindeki telefona da göz dikmeyin bir zahmet. Adam kazandığı üç beş kuruşla almıştır sanki inanılmaz pahalı bir telefon gibi göstermenin bir alemi yok
        bisosyolog
        iPhone 6 2000 lira anca vardır. Şaka mısınız diyeceğim ama şakasınız bence yani
         badideasensei
         Kshejejeirjejrndjdjjdjekdjenejenejejjejeje Ağlanacak halimize gülüyoruz hayırlısı bakalım
          karsel
          Siyasilerin farkına varamadığı bir fakirlik var son 15 yılda olanaklar ve imkanlar nispetinde kredi borçları arttı ve artmayada devam edecek. Bugün kolunu bankaya kaptırmayan ya da bankaya borçlu olmayan insan gösterin desem göstermekte zorlanırsınız. Fotoğraftada gördüğünüz gibi ilk 3 içerisinde 2 tane banka yer almakta peki bu gelişmişliğimize mi delalet eder. Kapitalizmi ayakta tutan orta sınıf çöktü artık insanları kandıramayacaklarını anlamış olmaları gerekir. Dünyanın dört bir tarafında ki ayaklanmaları sebepleriyle birlikte değerlendirip göz önünde bulundurmaları gerekiyor artık. Yoksa Türkiye'de bu şekilde devam ederse her kapitalist devletde bir gün vuku bulacağı gibi Türkiye'de de gerçekleşmesi muhtemel bir karışıklık çıkacak. Bu karışıklıkta çözümü beraberinde getirecek ve kapitalizm yıkılacak ama yıkılması için yerine konulabilecek bir sisteme insanlar ulaştığında.
           gilad-pellaeon
           İphone 2016 yılına ait külüstür olmak üzere olan bir telefon Fakir asya ülkeleri son model iphone alamadığından bu eski iphone modellerini kullanıyorlar. Her şeyi geçtim telefon ihtiyaçtır lüks değil ben xiaomi kullanıyorum şanslıyım biraz çünki 2018-2019 yılında çıkan bir model aldım ama teknoloji sürekli gelişiyor bizde bu yüksek vergilerden ayak uyduramıyoruz. Ülkenin bu karanlıktan çıkması için derhal erken seçim yapılması gerekiyor.
            mrlawyerkk
            İnsanların cebindeki telefonlara mı göz diktiniz artık? Bunun bir ihtiyaç olduğunu insanların iki haneli aylara taksit yaptırarak o telefonları edindiklerini nasıl anlamazsınız. Akıllı telefonu olmadığı için işsizlik maaşı başvurusu yapamayan gençler var ülkemizde.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.