6
6.10.2020
"Bir Daha Asla Almam" Dediğiniz Ürünler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   herseyinaktivisti
   Vestel Smart TV. Öldürsen kolumu bacağımı kessen almam. Kullanabildiğiniz tek şey TV kısmı. Smart'a dair hiçbir şey yok. Güncellemesi 7 bin yıl önceden kalma. Asla yeni güncelleme yapmıyor. Aradığın zaman da asla bir muhatap bulamıyorsun. Açıkçası Vestel'in hiçbir ürününü sevmiyorum zaten. Ama bu biraz da mecburiyetten aldığım bir şeydi. Almaz olaydım.
    amakafamiznasiguzel1
    sarma sarma makinesi. ne gereksiz bişe ya. tek kişi yaşıyorum max. kaç tane sarma yiyebilirim ki zaten? yaptığım en gereksiz alışveriş bunla ilgili bi başlık vardı bulursam bırakayım aşağıya
     madashell
     vodafone. adamlar durduk yere 50 lira olan tarifemi 70 liraya çıkarttılar. tekrar geçmek istediğimde ise geçebileceğiniz başka tarife yok diyorlar. arıyorum karşıma robot koymuşlar o yönlendiriyo muhattap çıkmıyo karşına. resmen paranı gasp etmek için kurulmuş bi şirket.
      ladydisko
      sanki becerebilcekmişim gibi tırnak süsleme malzemeleri almıştım sonra gidip arkadaşıma verdim
       cinayetvaraga
       Türk Telekom internet, Superonline internet.
        redblack
        Samsung telefon.
         dr.rock
         Okey prezervatif “hisset” modeli
          sedefartuny
          Instagram butiklerinden bir daha hiçbir şey almam. Hepsinde mi sorun olur. Hepsi mi özensiz olur. Özellikle ayakkabılar berbat. Derisi soyulmuş bir ayakkabı gönderdiler bana en son. İade kabul etmedikleri için değiştirilmesini talep ettim derisi kalkan kısmı boyayıp göndermişler. Şaka gibi.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.