'Bir Çift Kullanılmış Çorap' Vizyonsuzluğundan Bir Adet Finansal Köle Yaratmam
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Geçenlerde kullanılmış iç çamaşırı olayını gördüm başlıklardan birinde arkadaşlar. Yorumlar beni dumur etti çünkü yaşadığınız topluma bu kadar yabancı olamazsınız. Beyler farkında değiller büyük olasılıkla onu anlayabiliyorum ama kadın arkadaşların geçirdikleri şokeler bana samimiyetsiz geldi. Neden mi? Çünkü asgari bir adet sosyal medya hesabınız dahi olsa bu gibi taleplerin ardı arkası kesilmiyor. Kullanılmış iç çamaşırı ve çorap talepleri her ne kadar yeni yeni dillendiriliyor olsa da biz bu taleplerle çok uzun zamandır mesaj kutularımıza düşen mesaj marifetiyle karşılaşıyoruz. Her zaman da sinir bozucu olmuyor arkadaşlar. Evet, başlıkta görmüş olduğunuz durumu yaşadım. Bu benim için herhangi bir arkadaşımla kullanmadığım eşyalarımı paylaşmaktan farksız bir durum. Adamın fantezisi, amacı beni bağlar mı bağlamaz. Olaylar nasıl gelişti? Bu adam nasıl bir çift çorap vizyonsuzluğundan sıyrılıp finansal kölem oldu ondan da bahsedeyim. Dediğim gibi çorap talebini karşıladığım arkadaş ısrarla çorap taleplerine bir süre daha devam etti. Hatta bir dönem o kadar abarttı ki evde giyebileceğim bir çift çorabım kalmamıştı. Baktım bu iş böyle olmayacak bir gün Beymen'de beğendiğim bir çorabın fotoğrafını attım. Tahmin edersiniz ki parasını hemen gönderebileceğini, bir süre kullandıktan sonra ona göndermemi istedi. Çorapları satın aldım, özellikle o çorapı göndermedim herhangi çoraplarımdan birkaçını göndermeye devam ettim belirli aralıkla ses yok. Sonra olay biraz biraz Victoria's Secret'a döndü. Başlarda çok disiplinli bir şekilde fotoğraf gönderip (fiyat etiketlerini de çekiyordum) alacağım ve gönderme sözü verdiğim ürünlerin ödemesini alıyordum. Ancak belirli bir zaman sonra damın benim yeni aldıklarımı istemediğini, ona göndereceğim her şeyi kabul ettiğini, benim istediklerimi ise almayı zaten kabul etmiş olduğunu farkettim. Büyük olasılıkla en başından beri finansal köle olmak isteyen ama bir hayli vizyonsuz bir beydi kendisi. Bu kavramlara ilişkin de konuştuk. İstediği benimle bir bağ kurmakmış, eşi ya da sevgilisi değilmişim ama bu gibi nesnelerle aramızda bir bağ oluşabilirmiş. Bu neyin kafası diyen arkadaşlar için de bir bilgilendirme olsun bu da. Kafa bu, büyük olasılıkla hoşlanılan bir kadınla fiziksel ilişki dışında bir bağ kurmak. Ait hissetmek vs. vs. Pandemi bizim ilişkimizi de etkiledi tabii. Ekonomik bir daralma yaşıyor finansal kölem. Peşin peşin söyledi. Daha az iletişimde olabiliriz bu sürede dedi. Arada yazışıyoruz ama ne o ben ona eşyalarımı gönderiyorum ne de o bana bunun için bir bedel ödüyor. Yani kızlar çorap istiyor benden çamaşır istiyor benden diye düşünmeyin. Bunların hepsi küçük birer ifade sorunu. Sugar Daddy'ler ne ise bunlar da o. Finansal Köle'ler ne ise bunlarda o. Hor görmemenizi tavsiye ediyorum. Vizyon aşılarsınız biraz olur biter.
    sedefartuny
    Bunu nasıl normalleştirebilirsiniz aklım almıyor. Çalışmadığınız kazanmadığınız paraları nasıl yiyorsunuz siz ya? Ha bedeni para karşılığında kullandırmak ha eşyaları ben arada bir fark göremiyorum.
     moon_night
     Kim ne derse desin bunun normal bir şey olmadığını düşünüyorum. Düşünün, empati kurun. Biri size mesaj atıyor ve kullanılmış eşyalarınızı istiyor. Sizce normal mi? Bence değil. Daha yazardım da dersteyim...
      1234569
      Okumadım ama abaza Türk erkekleri sayesinde kezoların götü kalkıp prenses sanıyo kendilerini pu
       mrlawyerkk
       Sizin motivasyonunuzu anlayabiliyor ve saygı duyuyorum ancak finansal köleler için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Yani neden diye sormak istiyorum hunharca. Tamam fantezi eyvallah ama bütçe dostu fantezilerle de hayatınıza devam edemez misiniz?
        lanbaris
        sen karşındaki adamın vizyonuna laf edeceğine otur da kendi vizyonuna yan, vizyon aşılayacakmış, o senden çorabı isterken vizyonsuz, ama sen bi kaç metelik karşılığında yollarken çok vizyon sahibisin öyle mi ? adamın tek vizyonsuz yanı senin egonu fazlasıyla şişirmesi olmuş... kah*p*liğinize kılıf aramayı ve şişik egonuzu da bi kenara bırakın artık da yaptığınız şeylerle yüzleşin...senden çamaşırı alan adamla aynı vizyonsuzluğu paylaşıyosun... parayı veren düdüğü çalar tabi ama....
         kitaptakikurt
         baya baya iyi gelir elde ettin yani pandemi öncesi dönemde bu vatandaştan
          horny
          bu ilişkilerin ben oldukça zararsız olduğunu düşünüyorum. yani aşkından deliye dönmüş bir adamın ne yapacağı belli olmaz. belki seni öldürür??? belki tecavüz eder???? belki seni kıskanır erkek arkadaşını bıçaklar???? finansal köle ya da adına her ne bok deniyorsa bu bireyler ne istediklerini biliyorlar ve karşısında bir miktar para veriyorlar ve sana soruyorlar anladın mı?? burada gayet aklı başında ne istediğini bilen birisi var... ama toplumumuzda aşkından deliye döneni pışpışlarlar... katil olduğunda bile hak verirler namus falan diye... buradaki insanın kimseye zararı yok. iç çamaşırı mı istiyosun??* satan varsa sat işte ne güzel. win win durumu.
           patavatszmelek
           Aynen ablacım aynen bu sapıklara her tür bilginizi verin, üç beş donla çorapla kazanç elde edin... Sonra başınıza bela olduklarında gelin, "Dava açacam, mağdurum avukat hanım yardım et" deyin... Eşek gibi çalışmış, yıllarını bir meslek edinmeye adamış, kolay yollardan para kazanmak yerine kendi ayakları üzerinde durmuş kadınlardan hiç mi utanmıyorsunuz ya?
            atakancavdar
            Ya tamam anlıyorum ikinizde popüler olmak istiyorsunuzda abi şu olayları kurmayın ya yemiyoruz artık
             hsynnnnnn
             türkiyedesiniz ya. nası cesaret ediyonuz. adam size bişi yapsa çorabını yolluyodu zaten yolluydu der, adli kontrolle serbest kalır gene başına bela olur.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.