"Bedene Değil Beyne Tutkun Olan Bir Sapyoseksüeli Etkilemek" Sorunsalı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Şimdi cevap sorunun içinde diye düşünüyor olabilirsiniz amma ve lakin öyle değil. Tamam sapyoseksüel insanlar karşılarındaki insanların zekalarına aşık oluyorlar ama nedir zekanın göstergesi? Nasıl etkilenecek sapyoseksüel biri? Zeki insan kendini her ortamda parlatır diye de düşünüyor olabilirsiniz ama bence orası da öyle değil. Mesela diye soracak olursanız da sapyoseksüel insanı gündemi yakından takip ederek etkileyebilirsiniz. Zeki bir insan içerisinde bulunduğu toplumu, o topluma ilişkin gündemi çok yakından takip edecektir diye düşünmekteyim.
    disi.ejderya
    Fotodaki adaminda ilik gibi olmasi cjdjdj bu ne yaman çelişki annemmm 😅😅😅
     lazycat
     etkileme çabası niçin doğal halimden etkilenirse olur. her nabza göre şerbetmi arıyacağz
      ali-boz07
      Sapyoseksüeli etkileyemezsin. Sapyoseksüel etkilenir. Etkilemeye çalışırsan ve potansiyelin yoksa farkedilir; kısa sürede patlarsın. Tek kural var beynini kullan.
       peripedia
       Öyle kolay kolay herhangi bir taktikle rolle strateji ile etkileyemezsiniz ki bir sapyoseksüeli adı üstünde zekaya tutuluyoruz. Zeka parıltısı görmemiz lazım. Etkileyebileceğiniz tek şey zekanız.
        kafatamircisi
        Evde kalırsınız bak sapyo mapyo amerikan oyunları bunlar))
         mrlawyerkk
         Sapyoseksüel arkadaşlara sormak lazım bilmiyorum. Makul olan zeka ile etkilemek ama zeka ile birini etkilemek için yapılması hamleler diye bir liste yok bende.
          detokssuyu
          Okuduğum tüm kitaplardan falan mı bahsedeyim ne yapayım ki anlamadım. Zor zanaat sanıyorum herhalde böyle taktikle falan olacak iş değil.
           sedefartuny
           Biraz zeka parıltısı, entelektüellik tozu falan zannımca. Kendiniz olun yeter. Olursa olur olmazsa olmaz o kadar da takılmayın derim.
            asit
            Lahmacun ısmarlayın.. Bir süre beyni devre dışı kalacaktır..
             merilolika
             amaan öyleleriylede uğraşılmaz her dediğine bi açıklama bi kusur bi bişey habire konuşur durur aklı kıt olmasın yeterli benim için
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.