'Bana Biraz Abartı Geldi' Dediğin Durumlara Önerdiğin Çözümler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın geçinemeyen esnafın bu durumunu abartı bulduğu ve çay keyfi önerisini biliyorsunuzdur. Bugün bizde bize abartı gelen durumları paylaşıyor ve çözüm önerileri getiriyoruz. Sevgilinizden mi ayrıldınız? Bu durum bana biraz abartı geldi ama size bira keyfi öneriyorum.
    absurdizm
    Hatalı da olsa her davranışınızın arkasında duruyorsunuz. Özür dilemeyi öğrenin.
     sedefartuny
     Üniversiteli genç arkadaşlar okullarına gidemiyor, eğitimlerine devam edemiyorlar, online eğitimler efektif değil. Bana çok abartı geldi. Gitsinler annelerin yaptığı mis yemekleri yesinler. Değil mi ama böyle düşünecekmişiz artık.
      detokssuyu
      Dünyanız başınıza mı yıkıldı? Keep Calm. Hiç dert etmeyin. Gidip bir dondurma yiyin, belki bir bardak soğuk su da içebilirsiniz.
       okadin
       Ağlanacak halimize gülüyoruz. Erdoğan'ın bu sözleri beni çok etkiledi arkadaşlar. İçimde bir yerlerde o kadar canım yandı ki. Buraya bir şeyler yazıp mizah yapmak isterdim ama yapamıyorum. Çok canım sıkıldı bu olaya.
        peripedia
        Pandemi mi var, Coronavirüs ülkemizde kol mu geziyor? Her gün insanlar mı ölüyor? Rakamlar mı yanıltıyor? Bu durum bana biraz abartı geldi, gümüş suyu keyfi yapın. Gümüş suyu için.
         comealongpond
         Ağla yani yapcak bişiy yok
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.