'Alkollüyüm' Dedi Serbest Kaldı. 20 Gün Boyunca Tecavüz Edilen İ.E'nin İç Organları Parçalandı!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hickurusu
   Batman'da görev yapan uzman çavuş M.O tarafından 20 gün boyunca tecavüze ve çeşitli işkencelere maruz kalan 18 yaşındaki İ.E'nin iç organları parçalandı. İ.E %80 felçli kalabilir.. Peki ceza, peki adalet, peki hukuk.. Musa Orhan ifadesinde 'Alkollüydüm' dedi ve serbest bırakıldı... Yutkunamıyorum.. Nefes Alamıyorum.. Göğsüm Daralıyor. Ardı arkası kesilmiyor. Bitmiyor. Birde asker dersin saygı duyarsın. Bu nedir böyle, bu nasıl yapılır? Dünyaya karşı olan nefretiniz bu kadar mı büyük, kadınlardan bu kadar mı nefret ediyorsunuz. Sizi dünyaya getiren de bir kadın değil mi? Kansızlar.. Yapmayın, kıymayın artık bize.. Ona dokunan eller bana da dokundu, başka bir kadına da dokundu..
    zimbo
    Herkesin anlayacağı dilden ama 2 harfle yazayım O.Ç bu işte net ya net.!
     redblack
     Hem askerde hem de sivilde tanidigim bir çoğu için, Uzman Çavuş = askerligini yapmis, sivil hayatta bir baltaya sap olamamis, sözleşmeli asker. Askeriyenin en nefrettigim komuta kademesi olmuşlardir, askerde alti uzman cavuşla gorev yaptim biri haric digerleri beş para etmez, suratina tukursen tukurugune yazik olacak kisilerdi. Şırnak gibi yerde bu zamanin parasiyla 6000 tl maaş alip, emri altindaki er-erbaslarin parasina göz diken, esnafa borç takan, askeriyeden yakit calan kisi gordum. Devletin malina göz koyan, milletin cocuguna da göz koyar.
      sozdedegilgozde
      Böyle haberleri okuyunca yüreğim parçalanıyor. Boğazım düğümleniyor. Tiksiniyorum iğreniyorum. Vahşi dürtülerim ortaya çıkıp yok etmek parça parça etmek istiyor. Çok ağır bunlar. Çok ağır.
       matruskaa
       Çüs artık çüş. Yuh yuh. Daha ne diyim vallahi hayret etmek az kalır. Yazmaya utanıyor insan. Oha be oha.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.