"Alın Şimdi Bu Bilgiyle Ne Yapıyorsanız Yapın" Bilgileri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kuyinist
   Edit: İstanbul, Halk Otobüslerinin yeni rengini belirlemek için internet sitesinde bir oylama yapar. Bir grup hacker pembe renginin fazla oy almasını sağlar. Böylelikle otobüsler pembe olur. Alin bu bilgiyle ne yapıyorsanız yapın..
    monaiman
    "pijamalı hasta yağız şoföre çabucak güvendi" Türk alfabesindeki bütün harfleri içeren bir cümle.
     dipsiz
     Ntv nin açılımı nergis tividir.
      tursubidonu
      Tuvaletteyken biraz daha zeki gibi hissedip çılgın kararlar almamızın sebebi idrardaki amonyaktır, daha proaktif düşünmeyi sağlar :)
       angry.lydia
       Buradan anlık dünya nüfusunu görebilirsiniz.
       https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.worldometers.info/tr/&ved=2ahUKEwipyfGq9bPpAhXsyKYKHeXgDo8QFjAMegQIARAB&usg=AOvVaw3Tf9aUBtND43I2LDCNFxMh
       https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.worldometers.info/tr/&ved=2ahUKEwipyfGq9bPpAhXsyKYKHeXgDo8QFjAMegQIARAB&usg=AOvVaw3Tf9aUBtND43I2LDCNFxMh
        1cerenaltay
        Kurbağalar kustuklarında mideleri ağızlarından çıkar. Ön bacaklarını kullanarak midelerini temizledikten sonra tekrar yutarlar.
         cherry-cupcake
         Kedilerin mırlama sesi kırık , çıkığın iyileşmesinde ve tansiyonun dengelenmesinde faydalı olduğu saptanmıştır. Canım benimmmm 🐈
          imailahorsilah
          Bende şuraya en sevdiğim hayvan olan ölümsüz deniz anası Turritopsis Dohrnii'yi bırakayım. Turritopsis dohrnii, ayrıca bilinen adıyla ölümsüz denizanası, biyolojik olarak ölümsüz bir denizanası türüdür.Küçük bir denizanası türü olan dohrnii, Akdeniz ve Japonya sularında yaşar. Bu tür, denizanalarının son yaşam evresi olan medusa evresine ulaştıktan sonra denizanalarının yaşam döngüsündeki ilk aşama olan polip formuna geri dönebilir. Bu süreç, sonsuza kadar devam edebilir.Tür, bu sayede biyolojik olarak ölümsüz olur. Doğadaki çoğu dohrnii'nin, polip formuna dönemeden önce başka bir hayvan tarafından yenmesi veya hastalık sonucu ölmesi muhtemeldir İnanılmaz ötesi değil mi???
           kuyinist
           Bide sey var. Bir padisah zamaninda pismaniye yerken sakallarina bulasmasi uzerine sinirlenip eliyle sıkmasıyla saray helvasi olusmustur.(!) Alin bu bilgiyle napiyorsaniz yapin.
            thetalentedmrripley
            Noel Baba'nın başlangıçta Dasher, Dancer, Prancer, Vixen, Comet, Cupid, Donner ve Blitzen adında 8 ren geyiği olup Rudolph (kırmızı burunlu)'un da katılmasıyla sayı 9'a çıkmıştır.
             nursuduha
             Hindistan’da ineklerin kutsal sayılmasının sebebi; çok eski zamanlarda tarım için ihtiyaç duyulan ineklerin sayılarının azlığıdır. Bu sebeple ineklerin kutsal olduğunu söyleyerek onların kesilmesinin önüne geçilmiştir.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.