'Acaba Sadece Bana mı Oluyor?' Diye Düşünülen Durumlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nazan-basari
   Ben de marketten bir şey almadan çıkınca hırsız sanılma psikolojisi oluşuyor bu yüzden mutlaka bir şey alırım :/ Sizde bu oluyor mu ya da başka düşünceler?
    lafgzf
    Marketten bi şey almayınca hırsız gibi hissetmek mi ? bunu ben bile bilemicem
     nobodyy1
     Yanlış yüzyılda yaşama hissi bana mı oluyor acaba? Bir türlü alışamadım şu zalim 21.yüzyıla. Fazla da uzağa gitmek istemiyorum, beni 70 yıl önceye ışınlayın yeter!
      tsukyomi
      Ateş ölçülerek girilen bir yere girerken gelen ''ulan iki saat güneş yedim, ya yüksek çıkarsa, ya beni foşur foşur yıkaya yıkaya yurda götürürseler'' düşüncesi. Bunun hiçbir mantığı yok, çünkü sosyal iq 1.
       disi.ejderya
       Lavabodan çıktıktan sonra karşımdaki kisiler elimi yikadigimi anlasin diye kurutmuyorum hcjdh ins sadece bana olmuyordur jdjdj
        cansevim
        Yoğun geçen bir günün sonunda kafayı yastığa koyduğunda beyinden gelen CPU sesi
         imcherry
         bime a101 poşetiyle girince olmayan eşimi aldatmış gibi hissediyorum
          -lucy-
          Bir olayı daha önce yaşamış gibi oluyorum. Ama yaşamıyorum aslında. Bu arkadaşımızın ismi "Dejavu"...
           ahmetsakar
           kapıyı geçebileceğim kadar açıyorum. ulan şöyle rahatça kendi evimde kapıyı laaaaaak diye açmıyorum ya geçebileceğim kadar açıyorum. böylece kilo alıp almadığımı da kontrol ediyorum. göbeğe değiyosa spor zamanıı
            eski_bi_tanidik
            Marketi gezip gezip eli boş çıkınca veya elimde baska bi poşetle çıkınca kendimi poşetine katmış şüpheli gibi hissediyorum Sanki herkes çok mutlu her seyi aşmiş ama bende dertler var diye düşünüyorum Evde fln bir sey yapacakken en basitinden, sanki onu yaparsam çok alakasız kötü bir şey olacak gibi hissediyorum Bir de çarşıda fln dolanırken kendi kendime konuşuyorum allahtan maske var 😂 "Bu napıyo" "Bu da ne salak ya" "Ne insanlar var ya" "Abi yürü gari yürü" Sanki ben bu hayata hic ait degilmisim gibi (değilim zaten) bambaşka bi hayattan gelmişim gibi hiçbir şey bana alışık gelmiyo bazı seyler sacma ve olmaması gerekn bisey gibi geliyo. Bir de sanki 1 süreliğine hayattan kopuyormusum bazi seyler sonradan dank ediyo. Bir de su saatler aylar ne çabuk geçiyo aq ya isik hızı gibi sinavlara daha coook 2 ay var diyodum haftaya.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.