21
11.11.2020
+18 Kızlar, Sevgiliniz Sünnetsiz, Naaparsınız
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dr.rock
   Aslında Leyhe brodan aldığım ilhamla size hem sünnet hakkında bilgi vermek hemde sünnet hakkındaki görüşlerinizi öğrenmek için açıyorum başlığı ama malum sadece sexli şeyler ilginizi çekiyor o nedenle böle başlık attım. Sünnet Arap çöllerindeki Bedevilerin sünnet derisi içine kum toplanması nedeniyle gelişen ölümcül enfeksiyonlar nedeniyle doğan bir adet olarak geçiyor tarihsel olarak Sünnet bir ameliyat. Tıbben sadece penis ucunun kapalı olması, böbreği etkileyen tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonları gibi nadir nedeniyle yapılması gerekiyor. Hayatın fizyolojik bir parçası değil. Sünnetin idrar yolu enfeksiyonunu azalttığına yönelik çalışmalar tartışmalı. Çünkü sünnetli penisten alınan idrar kültürü elbette sünnetsizlerden temiz çıkar, sonuçta sünnetsiz çocuklarda idrar kaba yapılırken penis derisine sürtünüp oradaki bakterilerle karışabiliyor. Yani karşılaştırılan gruplar uygunsuz deniyor. Sünnetli erkeklerin penis başı açıkta olduğu için devam eden sürtünmeler nedeniyle ilerleyen yaşlarda, penis başı duyarlılığını yitiriyor, bununda libido ve cinsel haz üzerine olumsuz etkileri olduğunu gösteren çalışmalar var Yenidoğan sünneti konforlu , daha az ağrılı ve bakımı rahat 3-6 yaş arasında sünnet yapılmaz. Pipi tanıma evresidir. Psikolojik sorunlar yaratır. Sünnet cinsel yolla bulaşan hastalıklardan bir miktar koruyor Sünnet farz değil dinen Sünnet. İsa sünnetli tebaasına “sünnet olmayın” diyor. Peygamberimiz İsa’nın ümmetinden geliyor tebaasına “sünnet olun” diyor. Evet Çocuğunuzu sünnet ettirir misiniz?
    mervenizz_
    Bu cümlen çok doğru : malum sadece sexli şeyler ilginizi çekiyor o nedenle böle başlık attım.
     r4bia_
     Sünnetsiz sevgilim olmuştu bişey yapmadım qoöxlfwqhzm
      buse01
      Sünnet ederim
       muzlu-pasta
       Evlenmeden yatıyorsam zaten zina oluyor zina sünnetsiz olmaktan daha günah zaten aldırmam ya zaten cehennemde loca hazır olmuştur çoktan
        meyvesebze
        Sen sunnetlimisin Okumadim yaziyi...
         eefenizz_
         Sevgililerime sormam gerek sjdjdjd
          cinayetvaraga
          Ben daha 11 aylıkken ettirdim bizim ufaklığı dr. Kafam rahat. Düğün müğün de yaptırmayacağım. Acayip rahat kafam.
           redblack
           Arkadasim sünnetli doğmuş, halk arasinda peygamber sunneti derler. Bir de evet hassasiyet azaldigi erken bosalmayi onlendigine dair etkisinin arastirildigi calismalar var, zevki azaltip sureyi uzatiyormus.
            absurdizm
            Ben -18im bilgimi aldım. Yavaş yavaş çıkıyorum.
             busrawashere
             https://youtu.be/YKSxQkOudQw
             https://youtu.be/YKSxQkOudQw
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.